CRGV2010F1M82
MFR.Part #
CRGV2010F1M82
JLCPCB Part #
C4324125
Description
-55℃~+125℃ 1.82MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS