CRGV2010F1M02
MFR.Part #
CRGV2010F1M02
JLCPCB Part #
C3949266
Description
-55℃~+125℃ 1.02MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS