CRGV2010F1M87
MFR.Part #
CRGV2010F1M87
JLCPCB Part #
C3926079
Description
-55℃~+125℃ 1.87MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS