CRGV2010F1M96
MFR.Part #
CRGV2010F1M96
JLCPCB Part #
C3949245
Description
-55℃~+125℃ 1.96MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS