RQ73C1E243RBTD
MFR.Part #
RQ73C1E243RBTD
JLCPCB Part #
C2098915
Description
-55℃~+155℃ 243Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS