CRGV2010F121K
MFR.Part #
CRGV2010F121K
JLCPCB Part #
C4337197
Description
-55℃~+125℃ 121kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS