CRGV2010F158K
MFR.Part #
CRGV2010F158K
JLCPCB Part #
C4104296
Description
-55℃~+125℃ 158kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS