RR02J27KTB
MFR.Part #
RR02J27KTB
JLCPCB Part #
C3489108
Description
-55℃~+235℃ 27kΩ 2W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS