CRGP2010F1K8
MFR.Part #
CRGP2010F1K8
JLCPCB Part #
C2083327
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 1.8kΩ 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS