CRGV2010F147K
MFR.Part #
CRGV2010F147K
JLCPCB Part #
C3943772
Description
-55℃~+125℃ 147kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS