RN73C1J3K57BTG
MFR.Part #
RN73C1J3K57BTG
JLCPCB Part #
C4074202
Description
-55℃~+155℃ 3.57kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS