CRGV2010F137K
MFR.Part #
CRGV2010F137K
JLCPCB Part #
C4340523
Description
-55℃~+125℃ 137kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS