3502180RJT
MFR.Part #
3502180RJT
JLCPCB Part #
C2083920
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 200V 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS