KUMP-11A18-24
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
KUMP-11A18-24
JLCPCB Part #
C6072509
Package
SOCKETABLE
Description
-45℃~+55℃ 10ms 15A 15ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 24V 277V@AC AgCdO SOCKETABLE Power Relays ROHS