CRGV2010F113K
MFR.Part #
CRGV2010F113K
JLCPCB Part #
C4095509
Description
-55℃~+125℃ 113kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS