CR023573F
MFR.Part #
CR023573F
JLCPCB Part #
C4152873
Description
-55℃~+155℃ 357kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS