3520160RJT
MFR.Part #
3520160RJT
JLCPCB Part #
C2129463
Description
-55℃~+125℃ 160Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS