CRGV2010F118K
MFR.Part #
CRGV2010F118K
JLCPCB Part #
C4322466
Description
-55℃~+125℃ 118kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS