CRGV2010F10M
MFR.Part #
CRGV2010F10M
JLCPCB Part #
C4158323
Description
-55℃~+125℃ 10MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS