CRGV2010J10M
MFR.Part #
CRGV2010J10M
JLCPCB Part #
C4296677
Description
-55℃~+125℃ 10MΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS