HSC10018RJ
MFR.Part #
HSC10018RJ
JLCPCB Part #
C7286568
Description
100W 18Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS