CRGV1206J8M2
MFR.Part #
CRGV1206J8M2
JLCPCB Part #
C4023146
Description
-55℃~+125℃ 250mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS