RQ73C2B86R6BTD
MFR.Part #
RQ73C2B86R6BTD
JLCPCB Part #
C2084792
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 86.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS