RQ73C1J562RBTD
MFR.Part #
RQ73C1J562RBTD
JLCPCB Part #
C3958953
Description
-55℃~+155℃ 150mW 562Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS