TE600B1K8J
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
TE600B1K8J
JLCPCB Part #
C1573309
Package
Plugin
Description
1.8kΩ 600W ±440ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS