CRGV1206J6M8
MFR.Part #
CRGV1206J6M8
JLCPCB Part #
C4280817
Description
-55℃~+125℃ 250mW 6.8MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS