H818K2BCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H818K2BCA
JLCPCB Part #
C1406829
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS