CPF0603B3K83E1
MFR.Part #
CPF0603B3K83E1
JLCPCB Part #
C1697927
Description
-55℃~+155℃ 3.83kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS