CRGS1206J6M8
MFR.Part #
CRGS1206J6M8
JLCPCB Part #
C2134820
Description
-55℃~+155℃ 0.6W 200V 6.8MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS