CRGH1206J3M9
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH1206J3M9
JLCPCB Part #
C2104023
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.9MΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS