CRGS1206J3M9
MFR.Part #
CRGS1206J3M9
JLCPCB Part #
C2134865
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.9MΩ 600mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS