RA73F2A56R2BTDF
MFR.Part #
RA73F2A56R2BTDF
JLCPCB Part #
C6749965
Description
-55℃~+155℃ 1W 56.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS