CRGV1206F887K
MFR.Part #
CRGV1206F887K
JLCPCB Part #
C4052682
Description
-55℃~+125℃ 250mW 887kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS