CPF0603B2K94E
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0603B2K94E
JLCPCB Part #
C4128943
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS