CRGV1206F787K
MFR.Part #
CRGV1206F787K
JLCPCB Part #
C4327432
Description
-55℃~+125℃ 250mW 787kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS