RP73D2A191KBTG
MFR.Part #
RP73D2A191KBTG
JLCPCB Part #
C4282253
Description
-55℃~+155℃ 125mW 191kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS