CRG1206F750K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRG1206F750K
JLCPCB Part #
C2097843
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 750kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS