CRGV1206F681K
MFR.Part #
CRGV1206F681K
JLCPCB Part #
C4347526
Description
-55℃~+125℃ 250mW 681kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS