CPF0603D6K42E
MFR.Part #
CPF0603D6K42E
JLCPCB Part #
C4115245
Description
-55℃~+155℃ 6.42kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS