CRGH1206F681K
MFR.Part #
CRGH1206F681K
JLCPCB Part #
C3921131
Description
-55℃~+155℃ 500mW 681kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS