CRGV1206F280K
MFR.Part #
CRGV1206F280K
JLCPCB Part #
C4089961
Description
-55℃~+125℃ 250mW 280kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS