CRGV1206F576K
MFR.Part #
CRGV1206F576K
JLCPCB Part #
C4008730
Description
-55℃~+125℃ 250mW 576kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS