CRGV1206F261K
MFR.Part #
CRGV1206F261K
JLCPCB Part #
C4053900
Description
-55℃~+125℃ 250mW 261kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS