CRGH1206F26K1
MFR.Part #
CRGH1206F26K1
JLCPCB Part #
C2107785
Description
-55℃~+155℃ 200V 26.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS