CRGH1206F261K
MFR.Part #
CRGH1206F261K
JLCPCB Part #
C4163248
Description
-55℃~+155℃ 261kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS