CRGP0402F39K
MFR.Part #
CRGP0402F39K
JLCPCB Part #
C2082214
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS