CRGV1206F169K
MFR.Part #
CRGV1206F169K
JLCPCB Part #
C3926335
Description
-55℃~+125℃ 169kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS