CRGV1206F165K
MFR.Part #
CRGV1206F165K
JLCPCB Part #
C4280134
Description
-55℃~+125℃ 165kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS