CRGV2512F2M8
MFR.Part #
CRGV2512F2M8
JLCPCB Part #
C4348808
Description
-55℃~+125℃ 1W 2.8MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS