SG73S2BRTTD621G
MFR.Part #
SG73S2BRTTD621G
JLCPCB Part #
C7079591
Description
-55℃~+155℃ 333mW 620Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS